خانه / تفرجگاه / سرگرمی / برندگان مسابقه کتابخوانی تابستان ۱۳۹۹

برندگان مسابقه کتابخوانی تابستان ۱۳۹۹

گزارش کوتاهی از فرایند برگزاری مسابقه

<<کتابخوانی تابستان ۱۳۹۹>>

 موسسه یاران امین و اعلام برندگان

همراهان ارجمند :

از آنجا که سرمایه اصلی موسسه «یاران امین» مشترکین و مخاطبین عزیز و فهیم می باشد و با توجه به وقفه ای که بعلت مشکلات مالی در فعالیتهای موسسه و بالاخص تهیه و ارسال مجله ماهنامه یاران امین پیش آمد وپیگیری مشترکین مشتاق جهت دریافت منشورات موسسه، بر آن شدیم که در فرصت تعطیلی تابستان وشرایط ویژه پیش آمده به علت شیوع وگسترش ویروس منحوس کرونا ، بتوانیم ارتباطمان را با مخاطیبن ومشترکین همچنان برقرار وپا برجا داشته باشیم ولذا تصمیم بر این شد که در تابستان ۹۹ ، مسابقه کتابخوانی برگزار شود .

بنابراین تعداد ۵۲۰ جلد از کتابهای :۱-اخلاق معاشرت ،تالیف حجه الاسلام جواد محدثی۲-ادب در اسلام ،تالیف حجه الاسلام دکتر اصغر مسعودی ۳- در پرتو آفتاب، تالیف هادی قطبی را طی نامه ای برای مشترکین ارسال نموده ومتذکر شدیم که کتاب را مطالعه نموده وخلاصه آن را در ۳ صفحه تا پایان مهر ماه ۹۹ برای موسسه ارسال نمایند.مشترکین دریافت کننده کتاب پس از مطالعه خلاصه ای از آنرا برای موسسه ارسال نمودند که پس از مطالعه وبررسی پاسخنامه ها وامتیاز بندی آن جمعا برای تعداد ۲۴ نفر ازممتازین جوایز وهدایای تهیه وارسال گردید که اسامی ومشخصات برندگان ،امتیازات وجوایز آنان را در پایگاه اطلاع رسانی موسسه یاران امین «یمنا» به اطلاع عزیزان شرکت کننده در این مسابقه وهمچنین سایر خانواده بزرگ «یاران امین » می رساند . لازم است در اینجا بار دیگر از کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه ارزشمند قدر دانی نموده وتوفیق روز افزون همگان را از درگاه ایزد متعال خواهانیم.

امید است در برنامه های مسابقات آینده موسسه یاران امین بیش از پیش ما را همراهی نمائید.

 

 

دانلود فایل اسامی برندگان

باکس شناور "همچنین ببنید"

صحيفة الحسين(ع)

صحيفة الحسين(ع)

صحيفة الحسين (ع) موضوع  احادیث و دعاهای امام حسین (ع) زبان         فارسی قطع         وزیری شمار        …

یک نظر

  1. سلام به تمام زحمت کشان یاران امین واقعا ما که نمی تونیم این زحمات شما رو جبران کنیم ان شاالله خود اهل بیت علیه السلام به همتون اجر عنایت بفرماید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *