خانه / اسوه ها / فرشته های دریایی
فرشته های دریایی

فرشته های دریایی

فرشته های دریاییهمیشه برای خاموش کردن آتش، آب بر شعله های سرکش و سوزانش می ریزند، امّا ۳۲فرشته دریایی، ۳۲دریانورد شهید،  از «شهیدان خدمت» ایران که بر روی اقیانوسی از آب سوختند. بیش تر از این سوحتن کشتی، قلب مردم ایران در عروج ۳۲فرشته دریایی سوخت! دیگر مردم ایران با شنیدن کلمه هایی، مانند؛ دریا، ساحل، موج، موج‌شکن، کشتی و … باید دل هایشان فرو بریزد. اکنون که «سانچی» غرق شده، ما را در غم های بیش تر غرق کرده  و دل هایمان را در پرکشیدن این ۳۲فرشته دریایی «شهیدان خدمت» محسوب می‌شوند که غریبانه راهی ملکوت شده اند، پر از درد و اندوه نموده، برای بازماندگان؛ پدران، مادران، فرزندان، همسران و همه کسانی که عزیزانشان بر روی اموج بلند اقیانوس در این کشتی نفت کش سوخته اند و چیزی از آن ها باقی نمانده است، چاره ایی نداریم جر این که در این غم بزرگ، برای پرواز این عزیزان، ۳۲فرشته دریایی که  در آتش به شهادت رسیدند، بگوییم:

  • «خداحافظ! ای داغ بر دل نشسته»؛
  • «خداحافظ! ای فرشته هایی که از دریا به ملکوت رفته»

و اکنون چاره ایی نداریم جز تسلیت در سوگ آنان برای خانواده های داغ بر دل نشسته و جز آرزوی شادی برای روح بلند این ۳۲دریانورد، ۳۲فرشته دریایی و ۳۲ شهید دریانورد از «شهیدان خدمت».

فرشته های دریایی

سایت یمنا پرکشیدن غریبانه ۳۲فرشته دریایی را تسلیت عرض می نماید

نظرات، انتقادات، پیشنهادات خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید و مطالب خود را به نشانی ادمین کانال : @yomnaadmin  ارسال فرمایید.

به ما بپیوندید در تلگرام t.me/Yomna_ir

باکس شناور "همچنین ببنید"

ماه برکت

بَرَكَت و فراوانی

ماه‌ِرمضان در میان ماه‌های سال از برجستگی و ویژگی بسیار مهمی برخوردار است؛ زیرا انسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *